Sukces drużyny FM Sosnowiec na IV Mistrzostwach Polski w Hokeju Stołowym

Sukces drużyny FM Sosnowiec

Zawodnicy drużyny FM Sosnowiec prowadzonej przez Polskie Towarzystwo Kulturalne sześciokrotnie stanęli na podium podczas czwartych Mistrzostwach Polski w Hokeju Stołowym.

Mistrzostwa zorganizowane przez Polską Federację Hokeja Stołowego odbyły się w Jastrzębiu-Zdroju 13 grudnia 2014. W rozgrywkach indywidualnych zawodnicy FM Sosnowiec zdobyli w sumie pięć pucharów. W kategorii do lat 12-stu Mistrzem Polski został Miłosz Siedlecki, natomiast wśród seniorów mistrzostwo wywalczył Robert Bętkowski. Drugie miejsce w kategorii kobiet zajęła Karolina Żaczek, a na trzecim miejscu wśród zawodników do lat 10-ciu uplasował się Jakub Żaczek. Trzecie miejsce wśród seniorów zajął Michał Szot. Sukcesem całej sosnowieckiej drużyny jest również trzecie miejsce w turnieju drużynowym.